Tradiční japonské jídlo

Nejoblíbenější videa

Tradiční japonské jídlo

Umami aneb japonské jídlo má pět chutí — Svět — ČT...

Dali jí jméno umami, což v českém překladu může znít právě jako něco zvláštně lahodného. Japonsko je také kolébkou tohoto pátého kuchařského elementu. Krásná na pohled, pestrá a velmi zdravá, taková jsou tradiční japonská jídla.
ceskatelevize.cz/ct24/svet/93718-umami-aneb-japonske-jidlo-ma-pet-chuti/

Japonské speciality shoyu, tamari, miso | Country Life

Sójová omáčka pochází z Číny a je jí už 2 800 let. Postupně se rozšířila do celé jihovýchodní Asie a její varianta shoyu je nyní tradiční součástí japonské kuchyně. Má výrazné aroma a lehce nasládlou chuť. V kuchyni se výborně hodí.
countrylife.cz/japonske-speciality-shoyu-tamari-miso

Japonská kuchyně

Ptali jsme se téměř šesti set lidí ve věku od patnácti do devětapadesáti let a takhle to dopadlo: Asi dvě třetiny dotazovaných zodpověděly otázku vesměs správně, že je to pokrm ze syrové ryby nebo japonské jídlo.
icesty.cz/japonska-kuchyne-sushi/

Zájezd Kjóto a Ósaka (nejen) pro gurmány | CK Adventura

Zavedeme vás do oblasti tradiční japonské kultury, ale také ráje milovníků japonského jídla. Jejím srdcem jsou dvě slavná města – Kjóto a Ósaka, která okouzlí každého cestovatele a uspokojí i toho nejnáročnějšího gurmána. Na konci.
adventura.cz/zajezd/kjoto-a-osaka-nejen-pro-gurmany

Planet Sushi (Praha - Smíchov)- Najisto.cz

Nabízíme tradiční japonské pokrmy. Ověřené kontakty z katalogu firem Najisto.cz.. Japonské restaurace Planet Sushi (Praha - Smíchov)
najisto.centrum.cz/277510/planet-sushi/

Naruto a Naruto Shippuuden - Japonsko - Japonská kuchyně

Tento japonský pohled na jídlo je zrcadlen v uspořádání tradičních japonských kuchařských knih. Kapitoly jsou organizovány podle technik vaření: smažená jídla, sterilizoval jídla, a grilovaná jídla, například, a ne podle zvláštních přísad.
adeljushijo.estranky.cz/clanky/japonsko/japonska-kuchyne-.html

Saga Sushi s.r.o. - Úvod

na stránkách restaurace Sagasushi, která se, jak už sám název říká, specializuje na nabídku tradičních jídel japonské kuchyně – Sushi. . V nabídce máme samozřejmě mnoho dalších pokrmů a nápojů, a to nejen z japonského jídelníčku.
sagasushi.cz/

Nihongo - Kuchyně

Japonsko - jazyk, historie, geografie, kultura, zajímavosti. . Džagariko - japonská svačinka. Onigiri, dále známé pod názvem omusubi nebo rýžové koule, je tradiční japonské jídlo. Hlavní indegrience je rýže, náplň a často řasa nori.
nihongo.svetu.cz/kuchyne/list1/

Japonská kuchyně - Restaurant-guide.cz

Vybrané typické japonské pokrmy: Sushi - určitě nejznámější japonské jídlo rozšířené po celém světě, jeho základem je uvařená rýže a syrové kousky ryb, mořských plodů, někdy i zeleniny. Sushi má mnoho druhů. Obvykle se k němu.
restaurant-guide.cz/kuchyne/japonska-kuchyne.html

Hanabi Sushi House | Yami Sushi House

. .
ihanabi.cz/